Scoala Nicolae Titulescu nr. 5 Calarasi

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Scoala Nicolae Titulescu nr. 5 Calarasi

Forumul de discutii al consiliului de elevi din cadrul scolii Nicolae Titulescu Calarasi. Design by DARIUS SERBAN.

4 participanți

Ce parere aveti de forumul nostru?

Sondaj

Ce parere aveti de forumul nostru?(raspunsurile detaliate mai jos)

[ 4 ]
    Ce parere aveti de forumul nostru? - Pagina 2 Bar_left80%Ce parere aveti de forumul nostru? - Pagina 2 Bar_right [80%] 
    [ 1 ]
    Ce parere aveti de forumul nostru? - Pagina 2 Bar_left20%Ce parere aveti de forumul nostru? - Pagina 2 Bar_right [20%] 
    [ 0 ]
    Ce parere aveti de forumul nostru? - Pagina 2 Bar_left0%Ce parere aveti de forumul nostru? - Pagina 2 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Ce parere aveti de forumul nostru? - Pagina 2 Bar_left0%Ce parere aveti de forumul nostru? - Pagina 2 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]

Total voturi: 5
    adelici
    adelici
    Elev Nivel 3
    Elev Nivel 3

Data de inscriere : 11/02/2011
    Varsta : 24
    Localizare : Călăraşi

Ce parere aveti de forumul nostru? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere aveti de forumul nostru?

Mesaj  adelici Joi Feb 17, 2011 10:05 am

Nu putem să mai aşteptăm totuşi?
    Jaful meu de imprimantă nu merge, Darius are şi el un concurs la care trebuie să se pregătească şi Maria stă în pat... O lăsăm până săptămâna viitoare?

Poate până atunci merge şi imprimanta mea şi le facem şi noi ca lumea.
    Maria
    Maria
    Elev Nivel 3
    Elev Nivel 3

Varsta : 23
    Localizare : Calarasi

Ce parere aveti de forumul nostru? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere aveti de forumul nostru?

Mesaj  Maria Vin Feb 18, 2011 7:42 pm

Ok. Maria sta pe scauun:-w
    Deci sapt viitoare le faceti? Eu le xeroxez. Smile)
    adelici
    adelici
    Elev Nivel 3
    Elev Nivel 3

Varsta : 24
    Localizare : Călăraşi

Mesaj  adelici Mier Feb 23, 2011 10:18 am

Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea

Sa propunem o intalnire, sa-i intrebam pe liderii clasei, sau ma rog, cineva cu responsabilitate, cati elevi sunt in clasa, si sa calculam cate copii sa facem. Asa, nu ne plimbam noi prin toata scoala... Mergem intr-o pauza, dam 30 de exemplare la clasa si am terminat sau mai facem o intalnire si le impartim acolo. Corect?

Si cerem de la fondul clasei cate 1 leu. Ca mai mult de 30 n-or fi nicaieri. Si facem si o foaie mare pe care sa o afiseze in clasa.
    Maria
    Maria
    Elev Nivel 3
    Elev Nivel 3

Varsta : 23
    Localizare : Calarasi

Mesaj  Maria Mier Feb 23, 2011 7:34 pm

Da, buna idee.. dar sa fin sinceri.. 1 leu?
    :-? 30 de fluturasi.. a cate 20 de bani ar veni cam 6 lei Neutral
    + ca sunt cam 50 de clase sau chiar mai mult Smile) (doar in scoala noua)

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Data/ora curentă este: Mar Aug 03, 2021 1:47 pm